Directie en Leerkrachten

Hieronder vindt u een overzicht van de leraren en begeleiders.
Bij elke leerkracht kunt u direct de link vinden om contact op te nemen door middel van een E-mail.
Voor andere vragen of opmerkingen? info@boschenhovenschool.nl

Pieter Gulickx

Pieter Gulickx

Directeur

Aanwezig op
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
directeur@boschenhovenschool.nl

 

Albertine van Gils

Albertine van Gils

Intern begeleider

Aanwezig op
Maandag, dinsdag, en donderdag
IB@boschenhovenschool.nl

 

juf Lisette

juf Lisette

Leerkracht Groep 1/2a

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
lisette.schaapman@twijs.nl

 

Martha Pels

Martha Pels

Leerkracht Groep 1/2b

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
martha.pels@twijs.nl

 

Theo Mens

Theo Mens

Leerkracht groep 3

Aanwezig op:
Maandag t/m vrijdag
theo.mens@twijs.nl

 

Willem Lucas

Willem Lucas

Leerkracht Groep 4a

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
willem.lucas@twijs.nl

Nicole Eldering

Nicole Eldering

Leerkracht Groep 4b

Aanwezig op
Maandag en dinsdag
nicole.eldering@twijs.nl

Nicky van der Horst

Nicky van der Horst

Leerkracht groep 4b

Aanwezig op
Woensdag t/m vrijdag
nicky.vanderhorst@twijs.nl

Sanne Leuven

Sanne Leuven

Leerkracht Groep 5

Aanwezig op
Maandag t/m woensdag
sanne.leuven@twijs.nl

 

Manouk Zijl

Manouk Zijl

Leerkracht groep 5

Aanwezig;

Donderdag en vrijdag
manouk.zijl@twijs.nl

Janneke Kuperus

Janneke Kuperus

Leerkracht groep 6a

Aanwezig op:
Maandag t/m vrijdag
janneke.kuperus@twijs.nl

Judith Smit

Judith Smit

Leerkracht Groep 6b

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
judith.smit@twijs.nl

Melda Splinter

Melda Splinter

Leerkracht Groep 6b

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
Maandag en woensdag (Gymleerkracht)
melda.splinter@twijs.nl

Suzanne Tegels

Suzanne Tegels

Leerkracht groep 7

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
suzanne.tegels@twijs.nl

Corine Molenaar

Corine Molenaar

Leerkracht Groep 8

Aanwezig op
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
corine.molenaar@twijs.nl

Manon Engelsman

Manon Engelsman

Leerkracht Groep 8

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
manon.engelsman@twijs.nl

Michelle Jansen

Michelle Jansen

HB en RT

michelle.jansen@twijs.nl

Millicent Esselink

Millicent Esselink

Leerkracht groep 1/2b

Aanwezig op
Dinsdag t/m vrijdag
millicent.esselink@twijs.nl

Edwin van Keulen

Edwin van Keulen

conciërge

Aanwezig op dinsdag

Cindy Otten

Cindy Otten

Administratie

Aanwezig op
Maandag en donderdag
administratie@boschenhovenschool.nl

 

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

ICT coördinator

Aanwezig op woensdag
ict@boschenhovenschool.nl