Directie en Leerkrachten

Hieronder vindt u een overzicht van de leraren en begeleiders.
Bij elke leerkracht kunt u direct de link vinden om contact op te nemen door middel van een E-mail.
Voor andere vragen of opmerkingen? info@boschenhovenschool.nl

Pieter Gulickx

Pieter Gulickx

Directeur

Aanwezig op
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
directeur@boschenhovenschool.nl

Albertine van Gils

Albertine van Gils

Intern begeleider

Aanwezig op
Maandag, dinsdag, en donderdag
IB@boschenhovenschool.nl

Lisette Schaapman

Lisette Schaapman

Leerkracht Groep 1/2a

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
lisette@boschenhovenschool.nl

Nicky van der Horst

Nicky van der Horst

Leerkracht groep 1/2b

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
nicky@boschenhovenschool.nl

Martha Pels

Martha Pels

Leerkracht Groep 1/2c

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
martha@boschenhovenschool.nl

Theo Mens

Theo Mens

Leerkracht groep 3

Aanwezig op:
Maandag t/m vrijdag
theo@boschenhovenschool.nl

Willem Lucas

Willem Lucas

Leerkracht Groep 4a

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
willem@boschenhovenschool.nl

Nicole Eldering

Nicole Eldering

Leerkracht Groep 4b

Aanwezig op
Maandag t/m donderdag
nicole@boschenhovenschool.nl

Suzanne Tegels

Suzanne Tegels

Leerkracht groep 5

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
suzanne@boschenhovenschool.nl

Lisa Rengers

Lisa Rengers

Leerkracht Groep 5

Aanwezig op
Woensdag, donderdag en vrijdag
lisa@boschenhovenschool.nl

Judith Smit

Judith Smit

Leerkracht Groep 6

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
judith@boschenhovenschool.nl

Melda Splinter

Melda Splinter

Leerkracht Groep 6

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
Maandag en woensdag (Gymleerkracht)
melda@boschenhovenschool.nl

Sanne Veltkamp

Sanne Veltkamp

Leerkracht Groep 7

Aanwezig op
Maandag t/m donderdag
Sanne@boschenhovenschool.nl

 

Corine Molenaar

Corine Molenaar

Leerkracht Groep 7 en 8

Aanwezig op
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
corine@boschenhovenschool.nl

Manon Engelsman

Manon Engelsman

Leerkracht Groep 8

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
manon@boschenhovenschool.nl

Emily Staphorst

Emily Staphorst

Remedial teacher

Aanwezig op
dinsdag, donderdag en vrijdag
emily@boschenhovenschool.nl

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

ICT coördinator

Aanwezig op woensdag
liesbeth@boschenhovenschool.nl

Cindy Otten

Cindy Otten

Administratie

Aanwezig op
Dinsdag en donderdag
administratie@boschenhovenschool.nl

Edwin van Keulen

Edwin van Keulen

conciërge

Aanwezig op dinsdag