Directie en Leerkrachten

Hieronder vindt u een overzicht van de leraren en begeleiders.
Bij elke leerkracht kunt u direct de link vinden om contact op te nemen door middel van een E-mail.
Voor andere vragen of opmerkingen? info@boschenhovenschool.nl

Pieter Gulickx

Pieter Gulickx

Directeur

Aanwezig op
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
directeur@boschenhovenschool.nl

Albertine van Gils

Albertine van Gils

Intern begeleider

Aanwezig op
Dinsdag, donderdag en vrijdag
IB@boschenhovenschool.nl

Emily Staphorst

Emily Staphorst

Remedial teacher

Aanwezig op
dinsdag en vrijdag
emily@boschenhovenschool.nl

Edwin van Keulen

Edwin van Keulen

conciƫrge

Aanwezig op dinsdag

Lisette Schaapman

Lisette Schaapman

Leerkracht Groep 1/2A

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
lisette@boschenhovenschool.nl

Liesbeth Jansen

Liesbeth Jansen

Leerkracht Groep 1/2B

Aanwezig op maandag en dinsdag
Woensdag (ICT-coƶrdinator)
liesbeth@boschenhovenschool.nl

Nicky van der Horst

Nicky van der Horst

Leerkracht groep 1/2b en invalleerkracht groep 5.

Aanwezig op
Maandag t/m vrijdag
nicky@boschenhovenschool.nl

Martha Pels

Martha Pels

Leerkracht Groep 1/2C

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
Donderdag en vrijdag (Plusklas)
martha@boschenhovenschool.nl

Nicole Eldering

Nicole Eldering

Leerkracht Groep 3a

Aanwezig op Maandag t/m vrijdag
nicole@boschenhovenschool.nl

Theo Mens

Theo Mens

Leerkracht groep 3b

Aanwezig op:
donderdag en vrijdag
theo@boschenhovenschool.nl

Willem Lucas

Willem Lucas

Leerkracht Groep 4

Aanwezig op maandag t/m vrijdag
willem@boschenhovenschool.nl

Eveline van Oort

Eveline van Oort

Leerkracht Groep 5

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
eveline@boschenhovenschool.nl

Lisa Rengers

Lisa Rengers

Leerkracht Groep 5

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
lisa@boschenhovenschool.nl

Judith Smit

Judith Smit

Leerkracht Groep 6

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
judith@boschenhovenschool.nl

Melda Splinter

Melda Splinter

Leerkracht Groep 6

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
Maandag en woensdag (Gymleerkracht)
melda@boschenhovenschool.nl

Sanne Veltkamp

Sanne Veltkamp

Leerkracht Groep 7

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag

Sanne@boschenhovenschool.nl

 

Corine Molenaar

Corine Molenaar

Leerkracht Groep 7 en 8

Aanwezig op
Maandag, dinsdag en woensdag
corine@boschenhovenschool.nl

Manon Engelsman

Manon Engelsman

Leerkracht Groep 8

Aanwezig op
Donderdag en vrijdag
manon@boschenhovenschool.nl